Logo: Hotele Luksusowe Hotele Luksusowe

Najlepsze hotele luksusowe w San Remo

Wyselekcjonowana lista 5-gwiazdkowych hoteli i resortów

Tomasz Mazowski Nazywam sie Tomasz Mazowski i jestem autorem tego przewodnika. Listę hoteli zaktualizowałem w listopadzie 2022 r.

Cześć! Kiedy podróżuję, lubię zatrzymywać się w luksusowych hotelach - zwłaszcza takich, które oferują wiele extra i naprawdę rozpieszczają swoich gości dobrą obsługą, wspaniałymi restauracjami i pięknymi widokami. Aby zaoszczędzić trochę czasu, przygotowałem listę 5-gwiazdkowych hoteli w San Remo. Mam nadzieję, że Ci się spodoba!

  • 1 Royal Hotel Sanremo San Remo, Włochy

    Royal Hotel Sanremo

    ***** Hotel. Ten luksusowy hotel położony jest na terenie tropikalnego ogrodu o powierzchni ponad 16 000 m². Budynek znajduje się przy nadmorskiej promenadzie, 5 minut spacerem od kasyna w miejscowości Sanremo. Obiekt Royal Hotel Sanremo oferuje nowoczesne spa i odkryty basen z dużym tarasem słonecznym. Czytaj więcej Ocena gości 8.6, ceny pokoi od 234 EUR.

    Zobacz dostępne pokoje
Tomasz Mazowski

Pomóż ulepszyć tę listę! Staram się, aby lista hoteli była jak najbardziej aktualna, ostatnio zmieniałem ją w listopadzie 2022. Czy znasz hotel naprawde luksusowy, który przegapiłem? Wyślij mi email!

Pięciogwiazdkowe hotele w pobliżu

Brakuje Ci hotelu na tej liście?

Znasz hotel pięciogwiazdkowy w San Remo, którego nie ma na tej liście?

Wyślij mi email!

Aby utrzymać strone współpracuję z serwisem booking.com. Kiedy ktoś za pomocą tego przewodnika znajdzie fajny hotel i dokona rezerwacji, dostajemy niewielką prowizję. Dziękuję!