Logo: Hotele Luksusowe Hotele Luksusowe

Najlepsze hotele luksusowe w mieście Bordighera

Wyselekcjonowana lista 5-gwiazdkowych hoteli i resortów

Tomasz Mazowski Nazywam sie Tomasz Mazowski i jestem autorem tego przewodnika. Listę hoteli zaktualizowałem w listopadzie 2022 r.

Cześć! Kiedy podróżuję, lubię zatrzymywać się w luksusowych hotelach - zwłaszcza takich, które oferują wiele extra i naprawdę rozpieszczają swoich gości dobrą obsługą, wspaniałymi restauracjami i pięknymi widokami. Aby zaoszczędzić trochę czasu, przygotowałem listę 5-gwiazdkowych hoteli w mieście Bordighera. Mam nadzieję, że Ci się spodoba!

  • 1 Grand Hotel Del Mare Resort & Spa Bordighera, Włochy

    Grand Hotel Del Mare Resort & Spa

    ***** Hotel. Grand Hotel Del Mare Resort & Spa położony jest w pięknym ogrodzie, nad samym brzegiem morza. Na miejscu Goście mają do dyspozycji odkryty basen z podgrzewaną słoną wodą, prywatną plażę oraz luksusowe spa. Obiekt jest oddalony o 2 km od centrum miejscowości Bordighera. Czytaj więcej Ocena gości 8.3, ceny pokoi od 258 EUR.

    Zobacz dostępne pokoje
Tomasz Mazowski

Pomóż ulepszyć tę listę! Staram się, aby lista hoteli była jak najbardziej aktualna, ostatnio zmieniałem ją w listopadzie 2022. Czy znasz hotel naprawde luksusowy, który przegapiłem? Wyślij mi email!

Pięciogwiazdkowe hotele w pobliżu

Brakuje Ci hotelu na tej liście?

Znasz hotel pięciogwiazdkowy w mieście Bordighera, którego nie ma na tej liście?

Wyślij mi email!

Aby utrzymać strone współpracuję z serwisem booking.com. Kiedy ktoś za pomocą tego przewodnika znajdzie fajny hotel i dokona rezerwacji, dostajemy niewielką prowizję. Dziękuję!