Logo: Hotele Luksusowe Hotele Luksusowe

Najlepsze hotele luksusowe w mieście Kızılot

Wyselekcjonowana lista 5-gwiazdkowych hoteli i resortów

Tomasz Mazowski Nazywam sie Tomasz Mazowski i jestem autorem tego przewodnika. Listę hoteli zaktualizowałem w listopadzie 2022 r.

Cześć! Kiedy podróżuję, lubię zatrzymywać się w luksusowych hotelach - zwłaszcza takich, które oferują wiele extra i naprawdę rozpieszczają swoich gości dobrą obsługą, wspaniałymi restauracjami i pięknymi widokami. Aby zaoszczędzić trochę czasu, przygotowałem listę 5-gwiazdkowych hoteli w mieście Kızılot. Mam nadzieję, że Ci się spodoba!

 • 1 Crystal Admiral Resort Suites & Spa - Ultimate All Inclusive Kızılot, Turcja

  Crystal Admiral Resort Suites & Spa - Ultimate All Inclusive

  ***** Ośrodek wypoczynkowy. Obiekt Crystal Admiral Resort Suites & Spa - Ultimate All Inclusive usytuowany jest na terenie o powierzchni 50 000 m² w mieście Side, przy piaszczystej plaży o długości 50 metrów. Oferuje on 6 odkrytych basenów i 2 kryte. W dostępnym na miejscu centrum spa i salonie kosmetycznym można skorzystać z rozmaitych zabiegów oraz masaży. Czytaj więcej Ocena gości 7.4

  Zobacz dostępne pokoje
 • 2 Cenger Beach Resort Spa - All Inclusive Kızılot, Turcja

  Cenger Beach Resort Spa - All Inclusive

  ***** Ośrodek wypoczynkowy. Kompleks ten położony jest nad brzegiem Morza Śródziemnego. Goście mają tutaj do dyspozycji duży odkryty basen oraz prywatną piaszczystą plażę. W cenę zakwaterowania wliczono korzystanie z łaźni tureckiej, sauny, centrum fitness i bezprzewodowego dostępu do Internetu w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Czytaj więcej Ocena gości 6.8

  Zobacz dostępne pokoje
Tomasz Mazowski

Pomóż ulepszyć tę listę! Staram się, aby lista hoteli była jak najbardziej aktualna, ostatnio zmieniałem ją w listopadzie 2022. Czy znasz hotel naprawde luksusowy, który przegapiłem? Wyślij mi email!

Pięciogwiazdkowe hotele w pobliżu

Brakuje Ci hotelu na tej liście?

Znasz hotel pięciogwiazdkowy w mieście Kızılot, którego nie ma na tej liście?

Wyślij mi email!

Aby utrzymać strone współpracuję z serwisem booking.com. Kiedy ktoś za pomocą tego przewodnika znajdzie fajny hotel i dokona rezerwacji, dostajemy niewielką prowizję. Dziękuję!